Moderní a spravedlivý způsob prodeje za nejvyšší cenu

V dnešní turbuletní době, kdy na realitním trhu převyšuje poptávka nad nabídkou je vysoký počet zájemců o jednu nemovitost běžnou záležitostí. Jak se spravedlivě vypořádat se všemi? S námi nemovitost získá ten kdo Vám zaplatí nejvíc a bez dalších provizí.

Bezpečně, moderně a bez provize

Připravte se na prodej za nejvíc s aukcí Realpos!

Proč prodávat v aukci?

V dnešní době s převyšující poptávkou nad nabídkou je čím dál častějším jevem kladný zájem o nemovitost ze strany vícero zájemců. Jak spravedlivě rozhodnout o tom, komu nemovitost prodat a kdo o ni opravdu stojí? Řešením je moderní online aukce s naší realitní kanceláří Realpos a průměrným navýšením prodejní ceny o 150.000,- Kč

Jak probíhá prodej v aukci?

Zájemci o aukci nemovitosti budou v den konání pozváni prostřednictvím odkazu na stránky aukčního portálu. V aukci, která je nastavena pro každou nemovitost jinak je možné přihazovat minimální částkou stanovenou makléřem. Aukce je ukončena v předem nastavený čas, pokud je přihozeno před plánovaným ukončením, aukce se automaticky prodlužuje.

Je aukce zpoplatněna?

Pořádání aukce nemovitosti v rámci zprostředkování prodeje nemovitosti je pro naše klienty zcela zdarma. Oproti ostatním realitním kancelářím si neúčtujeme žádné poplatky a provize z navýšené prodejní ceny.

Kontaktujte nás a prodejte za nejvíc v aukci

Reálné hodnocení od spokojených klientů

Jak se o nás mluví?

Iveta I.

Vřele doporučuji, spolupráce na jedničku, vše co jsme si domluvili platilo, což v dnešní době není zrovna běžná věc. Ochota, flexibilita a naprostá spolehlivost. Děkuji

Eva J.

Vše v naprostém pořádku. Super spolupráce.

Tomáš J.

Skvělá spolupráce.

Adéla R.
Adele's FloweRoom

Musím říct, že mne velice překvapilo příjemné a ohleduplné jednání makléře. Na všem se s vámi dohodne, vyjde vstříc. Zajímá se o vaše pocity z místa či jiné dojmy. Snažil se mi i společně s pronajímatelem vyjít vstříc a díky němu mám teď na tomto skvělém místě květinářství. Co se týče prostoru samotného, nemohu nic vytknout. Naopak, všechny potřebné informace mi pan makléř vzdělil sám, doptávala jsem se jen na pár malicherností. Já za sebe, mohu makléře 100% doporučit. Těšilo mě s ním spolupracovat.

Ing. Lucie J.

Pan Harčarik byl velice ochotný, milý, vždy poradil a sděloval informace o průběhu prodeje. Když nám nebylo něco jasného, ochotně a detailně vysvětlil, sehnal dokumenty, které jsme potřebovali a reagoval vždy obratem. Rozhodně doporučuji tohoto šikovného makléře komukoliv, kdo by chtěl kupovat či prodávat nemovitost. Děkujeme za vše

V.L. Nguyen
LVH Universe s.r.o., jednatel

Pronájem bytů v naší novostavbě bytového domu proběhl rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Ing. Kateřina S.
Quo s.r.o., jednatelka

Již 10 let máme zkušenost s různými realitními kancelářemi s prodejem bytových jednotek a pronájmem nebytových prostor. V poslední době spolupracujeme pouze s panem Harčarikem, s ním jsme naprosto spokojeni. Kdykoli se na něj můžeme obrátit, je ochotný, sympatický, vstřícný a jeho jednání je rychlé. Myslím, že všichni jeho klienti, kteří se svěří do jeho péče, budou maximálně spokojeni.

Zaujali jsme Vás?

Co takhle schůzku
u nás v kanceláři?

zcela nezávazně spolu probereme možnosti naší spolupráce.
Po - Pá: 08:00 - 17:00 | 777 927 307 | kancelar@realpos.cz