Čenětice, Praha - Východ

Prodej rodinného domu 3+kk 129 m2, pozemek 1193 m2

Hledáte vysněné bydlení v blízkosti hlavního města Prahy a přesto na dosah přírody, kde najdete vytoužený klid?

Právě pro Vás máme k prodeji zděný rodinný dům s dispozicí 3+kk o velikosti 129 m2. Dům leží na pozemku o celkové výměře 1193 m2 a jeho součástí je zahrada a zděný zahradní domek.

V prvním patře na Vás na ploše 49 m2 čeká robustní obývací pokoj s kuchyní a než se Vám dopeče něco dobrého, můžete si vychutnat sklenku vína na průchozí terase. V čele obývacího pokoje se nachází krb, který zajistí dostatek tepla a pohody při večerních rodinných sezeních. Kromě hlavní místnosti se v prvním patře nachází prostorná koupelna, oddělené WC a technická místnost. Celé patro je pak spojeno chodbou se zádveřím.

V podkroví kam se dostaneme po točitých schodech se nachází dva pokoje a WC s umyvadlem. Pokoje o výměře 16 m2 a 25 m2 jsou protilehlé skrze chodbu (8 m2) a tudíž neprůchozí.

Domu patří udržovaná zahrada o výměře 1090 m2, kde můžete trávit čas s rodinou a přáteli. Díky její velkorysosti se nabízí umístění bazénu, dětského hřiště nebo výstavba altánu pro zpohodlnělí letních nocích u sklenky.

Technický popis: Dům je po zdařilé rekonstrukci a napojený na veškeré inženýrské sítě kromě plynu. Velkým benefitem je vlastní studna s užitkovou vodou na pozemku, retenční nádrž, do které je svedena dešťová voda a připojení optickým kabelem na internet. Vytápění je řešeno dvěma krby v prvním patře i podkroví a topnými panely, které jsou umístěné na zdech. Dům je suchý bez známek vlhkosti, stejně jako zahrada udržovaný a skvěle dispozičně řešený.

Lokalita: Přestože dům stojí v centru obce díky nízkému počtu obyvatel budete mít naprosté soukromí. Hned přes silnici najdeme Náveský rybník, křížem dětské hřiště a samotnou obcí pak protéká říčka Botič, která nedaleko pramení. Čenětice se nacházejí v okrese Praha - Východ a zcela vynikají svojí polohou a dostupností. Na dálnici D1 jste autem za 9 minut, pražský okruh 7 minut a na nákupy v pražském OC Westfield Chodov dojedete za 15 minut. Autobusem se každou hodinu dostanete na zastávku metra Budějovická a zastávku Nemocnice Krč do třiceti minut. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v sousední Kamenici, Jesenici nebo ve Velkých Popovicích.

V době inzerce není známa třída PENB proto uvádíme třídu "G".

Zajímá vás víc? Kontaktujte nás
Cena: 12.500.000,- Kč vč. provize
Róbert Harčarik, odpovědný makléř
Telefon: +420 777 927 307
E-mail: robert@realpos.cz
Kde se nemovitost přesně nachází?

Máme pro Vás mapu

Prohlédněte si nemovitost online

Máme pro Vás video prohlídku!

Reálné hodnocení od spokojených klientů

Jak se o nás mluví?

Iveta I.

Vřele doporučuji, spolupráce na jedničku, vše co jsme si domluvili platilo, což v dnešní době není zrovna běžná věc. Ochota, flexibilita a naprostá spolehlivost. Děkuji

Eva J.

Vše v naprostém pořádku. Super spolupráce.

Tomáš J.

Skvělá spolupráce.

Adéla R.
Adele's FloweRoom

Musím říct, že mne velice překvapilo příjemné a ohleduplné jednání makléře. Na všem se s vámi dohodne, vyjde vstříc. Zajímá se o vaše pocity z místa či jiné dojmy. Snažil se mi i společně s pronajímatelem vyjít vstříc a díky němu mám teď na tomto skvělém místě květinářství. Co se týče prostoru samotného, nemohu nic vytknout. Naopak, všechny potřebné informace mi pan makléř vzdělil sám, doptávala jsem se jen na pár malicherností. Já za sebe, mohu makléře 100% doporučit. Těšilo mě s ním spolupracovat.

Ing. Lucie J.

Pan Harčarik byl velice ochotný, milý, vždy poradil a sděloval informace o průběhu prodeje. Když nám nebylo něco jasného, ochotně a detailně vysvětlil, sehnal dokumenty, které jsme potřebovali a reagoval vždy obratem. Rozhodně doporučuji tohoto šikovného makléře komukoliv, kdo by chtěl kupovat či prodávat nemovitost. Děkujeme za vše

V.L. Nguyen
LVH Universe s.r.o., jednatel

Pronájem bytů v naší novostavbě bytového domu proběhl rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Ing. Kateřina S.
Quo s.r.o., jednatelka

Již 10 let máme zkušenost s různými realitními kancelářemi s prodejem bytových jednotek a pronájmem nebytových prostor. V poslední době spolupracujeme pouze s panem Harčarikem, s ním jsme naprosto spokojeni. Kdykoli se na něj můžeme obrátit, je ochotný, sympatický, vstřícný a jeho jednání je rychlé. Myslím, že všichni jeho klienti, kteří se svěří do jeho péče, budou maximálně spokojeni.

Zaujali jsme Vás?

Co takhle schůzku
u nás v kanceláři?

zcela nezávazně spolu probereme možnosti naší spolupráce.
Po - Pá: 08:00 - 17:00 | 777 927 307 | kancelar@realpos.cz