Újezd nad Lesy, Praha

Prodej rodinného domu 236 m2, pozemek 842 m2

Láká vás bydlení ve vlastním rodinném domě v Praze a přesto chcete zůstat obklopeni přírodou?

Nabízíme vám ke koupi zděný rodinný dům o celkové ploše 236 m2 s pozemkem o výměře 842 m2 jehož součástí je také zahrada, bazén a altán s krbem. To vše v lukrativní a vyhledávané lokalitě Újezd nad Lesy, která jako součást Městské části Praha 21 přímo sousedí s největším přírodním parkem v Praze Klánovice-Čihadla.

Celopodsklepený dům s garáží o dvou nadzemních podlažích je vytápěn plynovým kotlem a nechybí zde ani kotel na tuhá paliva. Odpady jsou řešeny svodem do veřejné kanalizace, elektřina samozřejmostí (3x25A) a voda je přivedena z veřejného řádu v kombinaci se studnou na pozemku pro zalévání zahrady.

První patro je dispozičně řešeno jako 5+kk o celkové ploše 92 m2 a dominuje mu prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je z chodby průchozí do třech pokojů v zadní části domu. V přízemí pak najdeme ložnici, která je průchozí s dětským pokojem. Na samotné chodbě najdeme předsíň, vstup do suterénu, koupelnu s WC a schodiště do druhého patra.

Druhé patro v podání 2+1 s balkonem a vlastní koupelnou disponuje plochou 64 m2. Suterén s technickým zázemím a vstupem na zahradu má celkovou výměru 79 m2.

Prostor před domem zajistí dostatek místa pro parkování, i když bude garáž obsazena a zahrada za domem zase dostatek soukromí a vyžití u bazénu.

Velkorysí dům je v původním stavu z roku 1985, suchý bez známek vlhkosti a je vhodný k rekonstrukci. Fotografie v inzerátu obsahují vizualizaci stavu obývacího pokoje s kuchyní po rekonstrukci pro Vaši lepší představivost.

V době inzerce není známa třída energetické náročnosti proto uvádíme PENB tř. G (bude vypracováno).

S vyřízením hypotečního úvěru a nezávazné srovnání nabídek Vám rádi zajistíme prostřednictvím externího finančního poradce.

Pro více informací o nemovitosti či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře.

Zajímá vás víc? Kontaktujte nás
Cena: 13.600.000,- Kč vč. provize
Róbert Harčarik, odpovědný makléř
Telefon: +420 777 927 307
E-mail: robert@realpos.cz
Kde se nemovitost přesně nachází?

Máme pro Vás mapu

Prohlédněte si nemovitost online

Máme pro Vás video prohlídku!

Reálné hodnocení od spokojených klientů

Jak se o nás mluví?

Iveta I.

Vřele doporučuji, spolupráce na jedničku, vše co jsme si domluvili platilo, což v dnešní době není zrovna běžná věc. Ochota, flexibilita a naprostá spolehlivost. Děkuji

Eva J.

Vše v naprostém pořádku. Super spolupráce.

Tomáš J.

Skvělá spolupráce.

Adéla R.
Adele's FloweRoom

Musím říct, že mne velice překvapilo příjemné a ohleduplné jednání makléře. Na všem se s vámi dohodne, vyjde vstříc. Zajímá se o vaše pocity z místa či jiné dojmy. Snažil se mi i společně s pronajímatelem vyjít vstříc a díky němu mám teď na tomto skvělém místě květinářství. Co se týče prostoru samotného, nemohu nic vytknout. Naopak, všechny potřebné informace mi pan makléř vzdělil sám, doptávala jsem se jen na pár malicherností. Já za sebe, mohu makléře 100% doporučit. Těšilo mě s ním spolupracovat.

Ing. Lucie J.

Pan Harčarik byl velice ochotný, milý, vždy poradil a sděloval informace o průběhu prodeje. Když nám nebylo něco jasného, ochotně a detailně vysvětlil, sehnal dokumenty, které jsme potřebovali a reagoval vždy obratem. Rozhodně doporučuji tohoto šikovného makléře komukoliv, kdo by chtěl kupovat či prodávat nemovitost. Děkujeme za vše

V.L. Nguyen
LVH Universe s.r.o., jednatel

Pronájem bytů v naší novostavbě bytového domu proběhl rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Ing. Kateřina S.
Quo s.r.o., jednatelka

Již 10 let máme zkušenost s různými realitními kancelářemi s prodejem bytových jednotek a pronájmem nebytových prostor. V poslední době spolupracujeme pouze s panem Harčarikem, s ním jsme naprosto spokojeni. Kdykoli se na něj můžeme obrátit, je ochotný, sympatický, vstřícný a jeho jednání je rychlé. Myslím, že všichni jeho klienti, kteří se svěří do jeho péče, budou maximálně spokojeni.

Zaujali jsme Vás?

Co takhle schůzku
u nás v kanceláři?

zcela nezávazně spolu probereme možnosti naší spolupráce.
Po - Pá: 08:00 - 17:00 | 777 927 307 | kancelar@realpos.cz