Čenětice, Praha - Východ

Prodej pozemku k výstavbě 1006 m2

Plánujete výstavbu rodinného domu a hledáte stavební pozemek s dostatkem soukromí, přírodou na dosah a přesto kousek od hlavního města?

Nabízíme vám atraktivní pozemek obklopený vzrostlými stromy o celkové výměře 1006 m2 nacházející se v obci Čenětice. Na parcele územním plánem zařazené do plochy bydlení venkovského charakteru (SV) lze zastavět až 30% z celkové plochy. Samotná budoucí stavba s maximálně dvěma bytovými jednotkami se může pyšnit do výšky až 8,5 m a disponovat 1 nadzemním podlažím + podkrovím.

Parcela, na které se nachází stavba stodoly určená k demolici či rekonstrukci a zastřešený altán s ohništěm není zasíťována. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí do vzdálenosti nejvýše 30m od její hranice vyjma plynovodu, kterým obec nedisponuje. K dispozici je také vysokorychlostní připojení k internetu prostřednictvím optické sítě. Veřejná kanalizace v obci je samozřejmostí.

Přestože se jedná o místo v centru obce díky nízkému počtu obyvatel, vzrostlým stromům podél hranice a sousedství s lokálním biokoridorem budete mít naprosté soukromí. Čenětice se nacházejí v okrese Praha - Východ a zcela vynikají svojí polohou a dostupností. Na dálnici D1 jste autem za 9 minut, pražský okruh 7 minut a na nákupy v pražském OC Westfield Chodov dojedete za 15 minut. Autobusem se v pravidelných intervalech dostanete do třiceti minut na zastávku metra Budějovická a zastávku Nemocnice Krč. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v sousedních městech s dojezdem do 5 minut.

Financování prostřednictvím hypotečního úvěru pro Vás rádi zajistíme včetně nezávazných nabídek.

Pokud vás tento pozemek zaujal rádi Vám ho ukážeme osobně na prohlídce. Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře, který Vám je k dispozici.

V době inzerce není známa třída PENB proto uvádíme třídu "G".

Zajímá vás víc? Kontaktujte nás
Cena: 7.725.000,- Kč vč. provize
7 678,- Kč / m2
Róbert Harčarik, odpovědný makléř
Telefon: +420 777 927 307
E-mail: robert@realpos.cz
Kde se nemovitost přesně nachází?

Máme pro Vás mapu

Reálné hodnocení od spokojených klientů

Jak se o nás mluví?

Iveta I.

Vřele doporučuji, spolupráce na jedničku, vše co jsme si domluvili platilo, což v dnešní době není zrovna běžná věc. Ochota, flexibilita a naprostá spolehlivost. Děkuji

Eva J.

Vše v naprostém pořádku. Super spolupráce.

Tomáš J.

Skvělá spolupráce.

Adéla R.
Adele's FloweRoom

Musím říct, že mne velice překvapilo příjemné a ohleduplné jednání makléře. Na všem se s vámi dohodne, vyjde vstříc. Zajímá se o vaše pocity z místa či jiné dojmy. Snažil se mi i společně s pronajímatelem vyjít vstříc a díky němu mám teď na tomto skvělém místě květinářství. Co se týče prostoru samotného, nemohu nic vytknout. Naopak, všechny potřebné informace mi pan makléř vzdělil sám, doptávala jsem se jen na pár malicherností. Já za sebe, mohu makléře 100% doporučit. Těšilo mě s ním spolupracovat.

Ing. Lucie J.

Pan Harčarik byl velice ochotný, milý, vždy poradil a sděloval informace o průběhu prodeje. Když nám nebylo něco jasného, ochotně a detailně vysvětlil, sehnal dokumenty, které jsme potřebovali a reagoval vždy obratem. Rozhodně doporučuji tohoto šikovného makléře komukoliv, kdo by chtěl kupovat či prodávat nemovitost. Děkujeme za vše

V.L. Nguyen
LVH Universe s.r.o., jednatel

Pronájem bytů v naší novostavbě bytového domu proběhl rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Ing. Kateřina S.
Quo s.r.o., jednatelka

Již 10 let máme zkušenost s různými realitními kancelářemi s prodejem bytových jednotek a pronájmem nebytových prostor. V poslední době spolupracujeme pouze s panem Harčarikem, s ním jsme naprosto spokojeni. Kdykoli se na něj můžeme obrátit, je ochotný, sympatický, vstřícný a jeho jednání je rychlé. Myslím, že všichni jeho klienti, kteří se svěří do jeho péče, budou maximálně spokojeni.

Zaujali jsme Vás?

Co takhle schůzku
u nás v kanceláři?

zcela nezávazně spolu probereme možnosti naší spolupráce.
Po - Pá: 08:00 - 17:00 | 777 927 307 | kancelar@realpos.cz