Prodejte svou nemovitost bez starostí a za nejvyšší cenu

Svěřte starosti o prodej nemovitosti do našich rukou a šetřete svůj čas, nervy i peníze. Díky týmu specialistů ve svých oborech prodáme i Vaši nemovitost za krátký čas a nejvyšší cenu.

Férovost, transparentnost a lidskost

Jak vypadá bezstarostný prodej s Realpos?

Nastavení podmínek a strategie

O konečném úspěchu obchodu rozhoduje počáteční strategie. Na naší první schůzce probereme veškeré možnosti prodeje a doporučíme tu nejvhodnější. Podebatujeme tak o stavu, atraktivitě a dalších parametrech nemovitosti, které budou mít rozhodující vliv na konečný výsledek obchodu. V rámci spolupráce Vám odhadneme tržní cenu nemovitosti a s ohledem na Vaše představy doporučíme adekvátní nabídkovou cenu.

Homestaging a příprava nemovitosti

Bude-li to třeba rámci našich služeb Vaši nemovitost připravíme k prezentaci. Využijeme tzv. hotelového efektu (Homestaging), umění, jak z minima vytěžit maximum a jak také vyzdvihnout přednosti a potlačit nedostatky. Díky této službě zvládneme prodat nemovitost až o 7% dráž a zaujmout až o 69% potenciálních kupců.

Focení a natáčení nemovitosti

První dojem rozhoduje o konečném rozhodnutí zájemce o koupi nemovitosti. Naším cílem je vytvořit kvalitní prezentaci vzbuzující emoce prostřednictvím profesionálně zpracovaných fotografií a videí. K pořizování záběrů včetně postprodukce využíváme služeb dlouholetých a ověřených profi fotografů a kameramanů, kteří dokážou každou nemovitost zachytit jediněčně. Samozřejmostí je také 3D SCAN, pomocí kterého umožníme zájemcům virtuálně procházet nemovitost krok po kroku.

Inzerce a marketing

Nabídku vaší nemovitosti vyvěsíme na několik nejsilnějších realitních a inzertních serverů v České republice. Mezi ně patří např. sreality.cz, reality.idnes.cz nebo například bazoš.cz. Propagace od počátku realizujeme také na největších sociálních sítích Facebook a Instagram včetně cílené placené reklamy.

Prohlídky a jednání o ceně

S námi se nemusíte o nic starat. Veškeré poptávky zpracováváme okamžitě a prohlídek, kterých můžou být i desítky se makléř může zůčastnit zcela sám. Je naší zodpovědnostní vybrat nejvhodnějšího zájemce o koupi, který zaplatí požadovanou kupní cenu. Vyhnete se tak telefonování, čekání, prohlídek a především smlouvání o ceně (nejčastější jev při samoprodeji). Z vašich požadavků neustoupíme.

Vyhotovení potřebných smluv

Papírování a smluv při prodeji nemovitosti je mnoho a podpisem rezervační smlouvy to teprve začíná. Díky spolupráci se specialistou na bytové právo Vám zaručujeme nulovou admistrativní záťěž a chybovost. V rámci naší spolupráce Vám vyřídíme vše co bude k obchodu potřeba:

 • 01 Rezervační smlouva
 • 02 Kupní smlouva
 • 03 Depozitní smlouva
 • 04 Smlouva o smlouvě budoucí
 • 05 Předávací protokol
 • 06 Návrh na vklad

Dále zajistíme a uhradíme poplatek za advokátní úschovu kupní ceny. Peníze tak budou v průběhu obchodu zcela v bezpečí na odděleném účtě advokáta pod dohledem Advokátní komory ČR.

Podpis kupní smlouvy a dokončení prodeje

Po podpisu kupní smlouvy se zajištěným notářským ověřením podpisů a načerpání kupní ceny na úschovní účet zajistíme komunikaci s katastrálním úřadem, doručíme veškeré potřebné dokumenty a vyřídíme vklad vlastnického práva. Po dokončení vkladu vlastnického práva Vám necháme vyplatit peníze z úschovního účtu a nemovitost předáme novému majiteli.


10 důvodů proč prodávat s námi

 • 01 Transparentní podmínky spolupráce
 • 02 Kvalitní příprava nemovitosti k prezentaci
 • 03 Profesionální focení a natáčení nemovitosti
 • 04 Emotivní zpracování inzerátů a propracovaný marketing
 • 05 Vedení prohlídek, domlouvání jejich termínů a komunikace
 • 06 All-inclusive realitní a právní služby ve všech směrech
 • 07 Transparentní provize a úhrada všech správních poplatků
 • 08 Hrazená advokátní úschova, vyhotovení potřebných smluv
 • 09 Lidský, profesionální a rovný přístup bez rozdílu
 • 10 Žádné skryté poplatky, provize, navýšení či klamavé praktiky
Rychlé otázky

Na jaké otázky se nás klienti nejčastěji ptají?

Přinášíme vám 4 nejčastější otázky, které jsou nám pokládány. Zajímá-li vás cokoliv jiného neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás
Jaká je výše provize a budu něco platit?

Průměrná provize je 2-5% z prodejní ceny nemovitosti a vždy je součástí kupní ceny. Výše provize se stanovuje především individuálně ke konkrétní nemovitosti.

Jak dlouho trvá prodej nemovitosti?

Zpravidla prodáme nemovitosti do třech měsíců od počátku spolupráce, avšak mohou se najít případy kdy prodej může trvat delší dobu.

Musím podepisovat smlouvu s realitní kanceláří?

Zakládáme si na precizně odvedené práci a víme, že nabízení jedné nemovitosti vícero kancelářemi či samoprodejem nedělá dobrotu. S našimi klienty uzavíráme zcela jasné a transparentní smlouvy o realitním zprostředkování.

Proč si mám vybrat zrovna Vaši kancelář?

Netvrdíme, že jsme největší ani nejlepší. Do naší práce, ale dáváme maximum a klientům garantujeme férové jednání, upřímnost a jistý prodej za nejvyšší cenu s transparentními podmínkami. Jsme vaši partneři.

Reálné hodnocení od spokojených klientů

Jak se o nás mluví?

Iveta I.

Vřele doporučuji, spolupráce na jedničku, vše co jsme si domluvili platilo, což v dnešní době není zrovna běžná věc. Ochota, flexibilita a naprostá spolehlivost. Děkuji

Eva J.

Vše v naprostém pořádku. Super spolupráce.

Tomáš J.

Skvělá spolupráce.

Adéla R.
Adele's FloweRoom

Musím říct, že mne velice překvapilo příjemné a ohleduplné jednání makléře. Na všem se s vámi dohodne, vyjde vstříc. Zajímá se o vaše pocity z místa či jiné dojmy. Snažil se mi i společně s pronajímatelem vyjít vstříc a díky němu mám teď na tomto skvělém místě květinářství. Co se týče prostoru samotného, nemohu nic vytknout. Naopak, všechny potřebné informace mi pan makléř vzdělil sám, doptávala jsem se jen na pár malicherností. Já za sebe, mohu makléře 100% doporučit. Těšilo mě s ním spolupracovat.

Ing. Lucie J.

Pan Harčarik byl velice ochotný, milý, vždy poradil a sděloval informace o průběhu prodeje. Když nám nebylo něco jasného, ochotně a detailně vysvětlil, sehnal dokumenty, které jsme potřebovali a reagoval vždy obratem. Rozhodně doporučuji tohoto šikovného makléře komukoliv, kdo by chtěl kupovat či prodávat nemovitost. Děkujeme za vše

V.L. Nguyen
LVH Universe s.r.o., jednatel

Pronájem bytů v naší novostavbě bytového domu proběhl rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Ing. Kateřina S.
Quo s.r.o., jednatelka

Již 10 let máme zkušenost s různými realitními kancelářemi s prodejem bytových jednotek a pronájmem nebytových prostor. V poslední době spolupracujeme pouze s panem Harčarikem, s ním jsme naprosto spokojeni. Kdykoli se na něj můžeme obrátit, je ochotný, sympatický, vstřícný a jeho jednání je rychlé. Myslím, že všichni jeho klienti, kteří se svěří do jeho péče, budou maximálně spokojeni.

Zaujali jsme Vás?

Co takhle schůzku
u nás v kanceláři?

zcela nezávazně spolu probereme možnosti naší spolupráce.
Po - Pá: 08:00 - 17:00 | 777 927 307 | kancelar@realpos.cz