Neztrácejte čas prohlídkami a vybíráním vhodného nájemce

Vyřídíme za Vás vše potřebné od inzerce, vedení prohlídek až po vyhotovení nájemní smlouvy. Nejvhodnějšího zájemce Vám doporučíme, ale konečné rozhodnutí je na Vás!

Víte, že pronájem

Jak pronajmeme i Vaši nemovitost s jistotou?

Stanovení výše nájemného

Stejně jako při prodeji nemovitosti i u pronájmu ovlivňuje cenu mnoho faktorů. Díky dlouholetým zkušenostem s pronájmy komečních i bytových prostor Vám poradíme s nejoptimálnější výši nájemného. Zajistíme maximální výnos v synergii se spokojeností nájemce.

Příprava nemovitosti

Příprava nemovitosti k pronájmu se týká především drobných úprav jako jsou popraskané zdi, výmalba, těsnost oken či kontrola elektro instalace popř. zákonné revize. Přípravou neobsazené nemovitosti předcházíte řešení potíží za běžícího nájmu.

Inzerce a marketing

Nabídku vaší nemovitosti vyvěsíme na několik nejsilnějších realitních a inzertních serverů v České republice. Mezi ně patří např. sreality.cz, reality.idnes.cz nebo například bazoš.cz. Propagace od počátku realizujeme také na největších sociálních sítích Facebook a Instagram včetně cílené placené reklamy.

Prohlídky a výběr nájemce

Veškeré prohlídky nemovitosti s potenciálními zájemci realizuje makléř, který Vám ušetří čas s jejich organizací a konáním. U veškerých zájemců ověřujeme jejich bonitu, makléř tak předkvalifikuje nejvhodnejší zájemce s osobním doporučením. Na vás je pak konečné rozhodnutí o konečném nájemci, se kterým uzavřete smlouvu.

Dobrá smlouva je základ

Na vaše přání necháme zdarma vyhotovit u advokáta se specializací na bytové právo nájemní smlouvu namíru Vaší nemovitosti a požádavkům. Kvalitní nájemní smlouva je základem spokojeného nájemního vztahu a oporou při řešení nenadálých situací.

Předání nájmu novému nájemci

Proces předání nemovitosti má striktně daná pravidla, nad jejichž dodržováním dohlíží makléř. Při předání nemovitosti zajistí ofocení stavů energií, zaznamenání stavu nemovitosti při předání a vyhotovení protokolu o jejím předání. Kvalitní nájemní smlouva a předávací protokol Vám zajistí klidný pronájem bez obav.


Proč pronájímat s námi?

  • 01 Kontrola bonity zájemců
  • 02 Kvalitní příprava nemovitosti k prezentaci
  • 03 Profesionální focení a natáčení nemovitosti
  • 04 Expresní zpracování nabídky
  • 05 Vedení prohlídek, domlouvání jejich termínů a komunikace
  • 06 All-inclusive realitní a právní služby ve všech směrech
  • 07 Neplatíte žádnou provizi
  • 08 Vyhotovení nájemní smlouvy a předání bytu vč. protokolu
  • 09 Lidský, profesionální a rovný přístup bez rozdílu
  • 10 Žádné skryté poplatky, provize, navýšení či klamavé praktiky
Rychlé otázky

Na jaké otázky se nás klienti nejčastěji ptají?

Přinášíme vám 4 nejčastější otázky, které jsou nám pokládány. Zajímá-li vás cokoliv jiného neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás
Jaká je výše provize a budu něco platit?

Průměrná provize je ve výši jednoho měsíčního nájmu a hradí ji zájemce. Výše provize se stanovuje především individuálně ke konkrétní nemovitosti.

Jak dlouho trvá pronájem nemovitosti?

Zpravidla pronajímáme nemovitosti do dvou týdnů od počátku spolupráce u bytových jednotek a do měsíce u komerčních prostor, avšak mohou se najít případy kdy prodej může trvat delší dobu.

Musím podepisovat smlouvu s realitní kanceláří?

Zakládáme si na precizně odvedené práci a víme, že nabízení jedné nemovitosti vícero kancelářemi či samoprodejem nedělá dobrotu. S našimi klienty uzavíráme zcela jasné a transparentní smlouvy o realitním zprostředkování.

Proč si mám vybrat zrovna Vaši kancelář?

Netvrdíme, že jsme největší ani nejlepší. Do naší práce, ale dáváme maximum a klientům garantujeme férové jednání, upřímnost a jistý prodej za nejvyšší cenu s transparentními podmínkami. Jsme vaši partneři.

Reálné hodnocení od spokojených klientů

Jak se o nás mluví?

Iveta I.

Vřele doporučuji, spolupráce na jedničku, vše co jsme si domluvili platilo, což v dnešní době není zrovna běžná věc. Ochota, flexibilita a naprostá spolehlivost. Děkuji

Eva J.

Vše v naprostém pořádku. Super spolupráce.

Tomáš J.

Skvělá spolupráce.

Adéla R.
Adele's FloweRoom

Musím říct, že mne velice překvapilo příjemné a ohleduplné jednání makléře. Na všem se s vámi dohodne, vyjde vstříc. Zajímá se o vaše pocity z místa či jiné dojmy. Snažil se mi i společně s pronajímatelem vyjít vstříc a díky němu mám teď na tomto skvělém místě květinářství. Co se týče prostoru samotného, nemohu nic vytknout. Naopak, všechny potřebné informace mi pan makléř vzdělil sám, doptávala jsem se jen na pár malicherností. Já za sebe, mohu makléře 100% doporučit. Těšilo mě s ním spolupracovat.

Ing. Lucie J.

Pan Harčarik byl velice ochotný, milý, vždy poradil a sděloval informace o průběhu prodeje. Když nám nebylo něco jasného, ochotně a detailně vysvětlil, sehnal dokumenty, které jsme potřebovali a reagoval vždy obratem. Rozhodně doporučuji tohoto šikovného makléře komukoliv, kdo by chtěl kupovat či prodávat nemovitost. Děkujeme za vše

V.L. Nguyen
LVH Universe s.r.o., jednatel

Pronájem bytů v naší novostavbě bytového domu proběhl rychle a bez problémů. Skvělá práce!

Ing. Kateřina S.
Quo s.r.o., jednatelka

Již 10 let máme zkušenost s různými realitními kancelářemi s prodejem bytových jednotek a pronájmem nebytových prostor. V poslední době spolupracujeme pouze s panem Harčarikem, s ním jsme naprosto spokojeni. Kdykoli se na něj můžeme obrátit, je ochotný, sympatický, vstřícný a jeho jednání je rychlé. Myslím, že všichni jeho klienti, kteří se svěří do jeho péče, budou maximálně spokojeni.

Zaujali jsme Vás?

Co takhle schůzku
u nás v kanceláři?

zcela nezávazně spolu probereme možnosti naší spolupráce.